Trampoline Park You Jump Hasselt
Een gymles of schooluitje bij You Jump Hasselt is niet alleen ontzettend leuk, maar ook nog eens super sportief. In één uur springen bereik je hetzelfde effect als met dertig minuten hardlopen. Laat je leerlingen kennismaken met een nieuwe vorm van bewegen.
Bereikbaarheid
te voet van aan het hostel (4km)
openbaar vervoer – ticket niet inbegrepen
Sportief springen voor elke conditie
Of je nu met één klas komt of met de hele school, bij You Jump Hasselt zorgen we voor een energieke en sportieve ervaring. Tijdens het jumpen gebruiken leerlingen vrijwel al hun spieren en gewrichten, zonder ze overmatig te belasten. Een veilige en effectieve manier om te bewegen, ongeacht conditie of sportniveau. We zorgen voor een verantwoorde jumpervaring met dagelijks gecontroleerde trampolines. Voor het springen krijgt iedereen een heldere veiligheidsinstructie. Onze getrainde Jump Masters zijn continu aanwezig op de trampolinevloer.
Spring samen met je klasgenoten naar een nieuw level van plezier! Bij You Jump Hasselt test je samen je skills, daag je elkaar uit voor de vetste sprongen en creëer je samen herinneringen. Boek 60, 90 of 120 minuten jumpplezier voor de hele klas. We hebben ruime openingstijden en openen speciaal voor scholen ook buiten reguliere uren.
We organiseren deze activiteit vanuit
Andere leuke activiteiten vanuit deze locatie(s)